Popis tábora

Jedná se o příměstský tábor v Praze a blízkém okolí se zaměřením na outdoorové aktivity vhodný pro děti od 6 do 15 let. Program probíhá od pondělí do pátku, denně mezi 8 - 17 hod. 

Program

Lezení na skalách, bouldering, slaňování, splouvání řeky, geocaching, orientační sporty, in-line bruslení, nízké a vysoké lanové překážky, střelba ze vzduchovky, rafting, lanové centrum, lukostřelba, slack-line,  bungee running atp.
Tábor je pojat jako celodenní zážitkový program, který každý den přináší jinou outdoorovou aktivitu. Program je sestaven z uvedené nabídky aktivit v závislosti na počasí. 

Dětem je po ukončení tábora zaslán odkaz na fotografie ke stažení.

Týdenní modelový plán: 

Pondělí           Sjíždění řeky Berounky                                                          Berounka

Úterý               Lezení na skalách, slaňování                                                 Srbsko

Středa             Ferraty, IN-LINE bruslení                                                        Slánská hora

Čtvrtek            Lanový park, lezecká stěna, paddleboard                            Bedřichov

Pátek               Rafting na divoké vodě, orientační běh                                Veltrusy

Jedná se pouze o modelový plán, který může být upraven dle věkového složení skupiny a s ohledem na počasí.   

Doprava na program

Pro dopravu na program využíváme vlaků a autobusů příměstské dopravy. Nejčastější destinace jsou Srbsko, řeka Sázava, lesy v Posázaví.

Příchod a odchod dětí na program

Program probíhá od pondělí do pátku, denně mezi 8 - 17 hod. Shromaždiště dětí je na Praha Hlavní nádraží. Po domluvě je možné předávat děti lektorům po cestě na místo konání programu (Nádraží Holešovice, Nádraží Smíchov, Praha Háje apod. - dle týdenního harmonogramu)

Odchod dětí z programu probíhá osobním převzetím dítěte mezi 17.00 - 17.30 na parkovišti na Hl. vlakové nádraží nebo opět vyzvednutím dítěte po cestě z místa konání programu (nádraží Smíchov, nádraží Holešovice apod. dle zmíněného rozpisu).

Stravování

Pro každé dítě je v ceně kurzu zajištěn celodenní pitný režim. Pro zájemce zajišťujeme teplý oběd (80,- Kč/den) v místě konání aktivit - buď navštívíme nejbližší restauraci, nebo dovezeme teplý oběd.

Vybavení dětí

Doporučené každodenní vybavení: lahev na pití, dopolední a odpolední svačina, pohodlné sportovní oblečení, pláštěnka, sportovní pohodlná obuv, pokrývka hlavy, popř. sluneční brýle, malý batoh na osobní věci.

Vybavení k jednotlivým programům: kolečkové brusle nebo koloběžka na program IN-LINE + přilba a chrániče. Po programu "lezení" se zájemci mohou zpátky na vlak dopravit splutím Berounky na vlastním nafukovadle (lehátko, velký kruh, apod). Je třeba mít vlastní lehátko/kruh. 

Veškeré ostatní vybavení potřebné pro program tábora zajistí pořadatel. Použití vlastního vybavení (sedací úvazek, lezecká helma, záchranná vesta apod.) je možné pouze v případě, že se jedná o plně funkční certifikovaný výrobek. 

Vytvořte si webové stránky zdarma!